shutterstock_1313443

خدمات فیلمبرداری

عروس و دامادها برای فیلمبرداری مراسم عقد و ثبت عکس‌های این روز، شور و شوق زیادی دارند. به هر حال دو نفر، تنها یکبار بر سفره عقد در جمع میهمان و دوستان خود عاشقانه می‌نشیند و با هم بودنشان را طی مراسمی خاص جشن می‌گیرند. کدام زوج مشترک را می‌شناسید که بعد از گذشت چند سال از ازدواجشان هر بار با دیدن فیلم لحظه بله گفتن، گل از گلشان نشکفد و خاطره آن روز لذت‌بخش برایشان تداعی نشود؟! فیلمبرداری مراسم عقد این لحظات را برای شما به بهترین شکل ممکن ثبت می‌کند. مطمئن باشید در آینده فیلم و عکس‌های روز عقد دارایی‌های ارزشمندی هستند که می‌توانید به آن ببالید و حتی آن را به فرزندان خود نشان دهید و از لحظات عاشقانه تان حکایت‌های شیرینی نقل کنید.

شاید در نگاه اول مراسم عقد محضری یک رویداد ساده و معمولی باشد اما این مراسم بخش‌های مختلفی دارد که از ارزش ثبت زیادی برخوردار است. فیلمبرداری عقد و ثبت تصاویر لحظه به لحظه از خود عروس و داماد گرفته تا لحظه ورود آنان به دفترخانه، خوش و بش با میهمانان، خواندن خطبه عقد، لحظه امضای سند ازدواج، زمان سابیدن قند بر روی سر عروس و داماد، هدیه دادن مهمانان همه و همه جز بهترین سوژه‌‌ها برای عکاسی و ضبط فیلم است. مطمئناً تخصص و مهارت عکاسان برای ثبت بهترین لحظات یا به اصطلاح شکار لحظه‌‌ها نقش تعیین کننده‌ای در کیفیت کار نهایی دارد.

به همین منظور دفتر رسمی ازدواج 355 با همکاری عکاس و فیلمبردار حرفه ای ایده‌های خلاقانه‌ای برای گرفتن عکس و فیلم عقد با کمک اکسسوری‌های تزئینی در مراسم از جمله دسته گل عروس، سند ازدواج، حلقه ازدواج، کیک عقد و غیره ارائه می‌دهند که هر کدام می‌تواند آلبوم خاطرات شما را زیباتر کند.

جهت اطلاع از خدمات فیلمبرداری با شماره های ۸۸۶۳۱۹۰۸ – ۸۸۳۳۷۲۸۰ – ۸۸۳۳۷۲۸۱ – ۰۹۱۲۵۱۶۳۴۶۷ تماس حاصل نمایید.