راهنما

طلاق در اسلام  منفور و مبغوض است و ثابت شده است که به دلیل طبیعت زن و مرد راه طلاق نباید به طور مطلق بسته باشد بلکه در جایی که امکان ادامه زندگی نیست نباید به زور قانون زن و مرد را در کنار هم نگه داشت. جالب این است که در گذشته زندگی بشر، تلاش‌های فکری و قانونی برای جلوگیری از طلاق، هرگز به اندازه امروز نبود و مانند امروز درباره علل پیدایش و افزایش و راه‌های جلوگیری از طلاق به فکر نبودند، اما طلاق در گذشته بسیار کمتر از امروز بود. طبیعی است علت افزایش طلاق در دنیای امروز وضعیت زندگی اجتماعی و روابط و اخلاق انسان مدرن است که علل طلاق و گسست خانواده را فزونی بخشیده است.

دفتر رسمی طلاق 41 تهران واقع در محله یوسف آباد، خدمات ثبت طلاق را با رعایت موازین قانونی و شرعی در سراسر شهر تهران ارائه میدهد. سایت ازدواج و طلاق نیز با اطلاع رسانی مدارک لازم جهت ثبت طلاق، خدمات مشاوره و کارگاه آموزشی سعی میکند علاوه بر اطلاع رسانی و افزایش آگاهی، به کاهش آسیب های طلاق بپردازد.

کارگاه آموزشی طلاق مطالب موثری را در سه سرفصل مسائل شرعی، مسائل حقوقی و سبک زندگی سالم مرتبط با قبل و بعد از طلاق ارائه میدهد تا از این طریق آگاهی لازم در اختیار کاربران عزیز قرار گیرد.

images
images
images
images
images