راهنما

ازدواج نخستین سنگ بنای تشکیل خانواده و بالطبع، جامعه و اجتماع است و میزان اندیشه و تدبر در آن در میزان پیشرفت یا انحطاط و صعود یا سقوط جامعه تاثیر دارد. ازدواج دارای آثار و نتایج بسیاری است; از جمله: تکمیل و تکامل انسان، آرامش و سکون، پاک دامنی و عفاف، ارضای غریزه جنسی، تولید و بقای نسل،  و نتایج متعدد دیگر.از این رو، اسلام – به عنوان یک مکتب آسمانی – آن را نه تنها کاری محبوب و مقدس دانسته، بلکه جوانان را مؤکدا بدان توصیه کرده است.

دفتر ازدواج 355 تهران خدمات ثبت ازدواج دائم، خدمات اتاق عقد و میثاق نامه، خدمات مشاوره، خدمات فیلمبرداری و .. را برای مراجعین محترم ارائه میدهد. سایت ازدواج و طلاق نیز با اهداف معرفی خدمات مشاوره، اطلاع رسانی مدارک مورد نیاز جهت ثبت ازدواج دائم، نمایش تصاویر و فیلم اتاق عقد، ارائه تخفیفات ویژه ، کارگاه آموزشی رایگان و … از طریق دفتر ازدواج 355 راه اندازی شده است.

در بخش کارگاه آموزشی ازدواج دائم سه سرفصل اصلی مسائل شرعی، مسائل حقوقی و سبک زندگی ارائه میشود. هدف از راه اندازی این بخش افزایش آگاهی قبل،بعد و پس از ازدواج با محوریت سبک زندگی سالم و اتخاذ تصمیمات صحیح در بخش های مختلف زندگی می باشد. در واقع کارشناسان ما با بهره گیری از دانش و تجربه، نکات آموزشی مفیدی را در اختیار شما عزیزان قرار میدهند تا در دوره های مختلف زندگی کاربرد لازم را داشته باشد. لطفا جهت بهره مندی از کارگاه آموزشی روی هر یک از سرفصل های بالا کلیک کنید.

images
images
images
images
images